Kontaktpersoner

Styret

Nicolai Gedde, leder Mobil: 978 87 663
e-post: nicolai.gedde@gmail.com

Ameli Bryn, nestleder Mobil: 473 28 726
e-post:  ameli@bryn.no

Yngve Kvistad, leder fotball Mobil:
e-post: yngve.kvistad@vg.no

Jo Rønnevig, leder bandy/skøyter Mobil: 404 64 674
e-post: joronn@gmail.com

Jo Husby, leder håndball Mobil: 454 01 038
e-post: johusby@hotmail.com

Lars Olerud, husstyret Mobil: 906 34 326
e-post: L.O@live.no

Ronny Berg, nettsidene
e-post: roberg77@hotmail.com

Christian Stang, nettsidene
e-post: chstang@hotmail.com


Postadresse:

Frem-31
Postboks 31
1368 STABEKK

 

3 thoughts on “Kontaktpersoner”

  1. Få orden på parkerings forholdene når det er fotball kamper, slik det er nå kan det ikke være, med parkering på begge sider av Nordraaksvei. Tror mange vil få bøter fremover hvis noe ikke blir gjort.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Heia Frem!